#seo zdarma

Bla bla... :D

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Reality Bez Realitky BrnoPronájem bytu bez realitní kanceláře je zajímavá metoda jak prodat nemovitost. Majitelé občas obchodují nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře. Pokud si zvolíte nekvalitní realitní kancelář, riskujete i zkomplikování transakce.


Prodej bez realitky i pronájem bytu bez realitky Praha na www Realitka-zdarma.cz - zajímavá varianta, jak ušetřit.


Cena nemovitosti se odvíjí od jejího tržního odhadu. Prodejní cena nemusí znalcem stanovenou cenu nemovitosti reflektovat. Tržní odhad můžete vytvořit tak, že porovnáte nemovitosti s podobnými dispozicemi ve svém okolí, poptáte se známých a porovnáte nabídky na webu. Cena se odvíjí od několika faktorů – oblasti, cílové skupiny zájemců, stavu nemovitosti, podmínek prodeje, ale i od načasování.


Při předání nemovitosti myslete na předávací protokol, kde dopodrobna vyplňte stav nemovitosti, zařízení, stav měřičů a doplňte ho o fotografie. Dále je nutné podat návrh na vklad práva do katastru nemovitostí a daňové přiznání.


Na stránkách www.realitka-zdarma.cz naleznete další informace katastru nemovitostí nebo kalkulačku hypotéky k bez realitky Praha.


Další užitečné odkazy:


wikipedia wiki daň z nemovitosti
Katastr tady

22.03.2013 22:39:35
rilinflat86e
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one