#seo zdarma

Bla bla... :D

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Plyn levněji, to je krédo společnosti Plynule.cz


Každoroční zdražování zemního plynu už nikoho nepřekvapuje. Teoreticky se není čemu divit, přece jen jde o palivo budoucnosti s docela nízkým obsahem škodlivých látek, tedy se zvyšujícím se zájmem o jeho využívání.

Při rozhodování jak ušetřit může vaše rozhodnutí padnout i na společnost HALIMEDES, která působí na českém trhu s plynem od roku 2010 a najdete ji pod obchodní značkou PLYNULE.CZ. Bezpochybyneuděláte chybu, protože využívá všech nástrojů, aby klientům nabídlaplyn za nižší cenu než konkurenceNepoužívá totiž reklamu, tedy nemá výdaje, které by zatížily zákazníkův rozpočet. Firma se zaměřuje zejména na domácnosti, ale i na organizace, plyn dodává také do škol, tělovýchovným jednotám, nemocnicím a městským úřadům.
Česká republika je odkázaná na jeho dovoz, kterým se zabývá několik zahraničních importérů. Již tady se cena odlišuje a dále u jeho distributorů. Distribucí se pak zabývají desítky domácích firem, k těm nejznámějším patří RWE, ČEZ, Vemex, Optimal Energy a řada dalších Od roku 2006 si však díky liberalizaci trhu mohou domácnosti i organizace volit svého distributora stejně jednoduše jako je to třeba u povinného ručení, telefonního tarifu apod. Zvolit si ale toho nejlevnějšího dodavatele zemního plynu až do domácnosti z pohledu ceny i servisu nebývá vždy jednoduché.
V reálu je změna dodavatele plynu jednoduchá. Smlouva se současným distributorem plynu však musí být řádně uzavřena, a to v souladu s jejími podmínkami. Pokud se rozhodnete pro změnu, firma Plynule.cz udělá vše za vás. Stačí napsat adresu vašeho odběrného místa a EIC kód.
Výměna distributora plynu je pro koncového zákazníka absolutně bez rizika a hlavně zcela zadarmo. Se všemi stávajícími obchodníky s plynem na trhu má firma Plynule.cz dobré zkušenosti a vzájemná spolupráce je bezproblémová.
kw: změna dodavatele plynu,cena plynu,dodavatelé plynu, RWE,ČEZ,levnější plyn
27.06.2012 08:49:52
rilinflat86e
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one